Intermediairs

De intermediairs ondersteunen en bewaken het traject van De Cultuur Loper in de eigen gemeente. Zij begeleiden de scholen van dichtbij en vormen de spil tussen de school, de culturele partners, de gemeente en de provincie. Zij werken nauw samen met de coach om vragen, initiatieven en  ontwikkelingen die lokaal spelen te vertalen naar bovenlokaal niveau.
 

Cultuurpunt Bergeijk en Eersel

Marie-Jose Stravens Info@cultuurpunt-bergeijk.nl
Marktplaats Cultuureducatie Schijndel Marlou Vrijsen info@cultuureducatieschijndel.nl
Kunst & Co-Uden Tim Ruterink tim@kunstenco-uden.nl
Nieuwe Nobelaer Kunsteducatie Mirte Oostrom M.Oostrom@nieuwenobelaer.nl
Kunstencentrum Waalwijk Susanne Vreeburg s.vreeburg@kunstencentrumwaalwijk.nl
de Bibliotheek CultuurPuntAltena Jacqueline Frenken j.frenken@cultuurpuntaltena.nl
Cube Bernheze Henri Elbers info@cubebernheze.nl
CultuurBox Boxtel Gerry Roche info@cultuurbox.eu
CLIP Dongen Patrice Matthee p.matthee@theek5.nl
KOEPEL Etten-Leur / Zundert Hanne Poos hanne.poos@etten-leur.nl
CultuurLokaal Masha de Brouwer cultuurlokaal@kunstlokaal.net
Bibliotheek VANnU - Roosendaal Nelleke van Aken n.vanaken@bibliotheekvannu.nl
Trefpunt Heusden Marjolein van den Akker marjolein@trefpuntheusden.nl
Marktplaats Halderberge/Moerdijk Nelleke van Aken n.vanaken@bibliotheekvannu.nl
CLIP Oisterwijk Elly Scherpenisse info@cmkoisterwijk.nl
CLIP Oosterhout Patrice Matthee p.matthee@theek5.nl
CultuurCompaan Cécile Cooijmans cecile@cultuurcompaan.nl
Marktplaats Curioso Sint-Oedenrode  Fieke Barten fiekebarten@marktplaatscurioso.nl
Plaza Cultura Sint-Michielsgestel / Vught Kristel van Lieshout info@plazacultura.nl
Cultuurplein AS Ine van de Ven info@cultuurpleindas.nl
Plein23 Veghel Dorian Verkuijlen info@plein23.nl
Plaza Cultura Sint-Michielsgestel / Vught Kristel van Lieshout info@plazacultura.nl
KOEPEL Etten-Leur / Zundert Hanne Poos hanne.poos@etten-leur.nl
CKB / De Maagd Dorien Verschuren d.verschuren@bergenopzoom.nl
Muzelinck Centrum voor de Kunsten Angelique Alma angelique.alma@muzelinck.nl
Muzelinck Centrum voor de Kunsten Annelies van Helden annelies.vanhelden@muzelinck.nl
Buro CO Maaike van den Brule maaike.vandenbrule@gmail.com
Cultuurpunt Bergeijk en Eersel Inez Swinkels inez@cultuurpostbladel.nl
Kunst & Co-Uden Marijke de Korte marijke@kunstenco-uden.nl
Cultuurplaats Gilze / Rijen Janneke Quirijnen janneke@cultuurplaats.nu
Kunst & Co-Uden Janneke van Summeren janneke@kunstenco-uden.nl
H19 Centrum voor de Kunsten Robert Spronk robertspronk@h19.nl
Cultuurplaats Gilze / Rijen Maud Bakx maud@cultuurplaats.nu
Plaza Cultura Sint-Michielsgestel / Vught Dian Langenhuijzen info@plazacultura.nl
Muzelinck Centrum voor de Kunsten Peke Hofman peke.hofman@muzelinck.nl
Muzelinck Centrum voor de Kunsten Dennis Spanjers dennis.spanjers@muzelinck.nl
Muzelinck Centrum voor de Kunsten Petra Frissen petra.frissen@muzelinck.nl
Plein23 Veghel Susanne Dumoulin info@plein23.nl
Muzelinck Centrum voor de Kunsten Marleen van Dooren marleen.vandooren@muzelinck.nl
Nieuwe Nobelaer Kunsteducatie Mirte Oostrom M.Oostrom@nieuwenobelaer.nl